Kavalierglass patří mezi největší výrobce kvalitních trubic na světě. Trubice jsou vyráběny z borosilikátového skla 3.3 a pod obchodní ochrannou značkou SIMAX. Nabízíme široké portfolio trubic od vnějšího průměru 4mm až do 180mm se standardní délkou 1,5m. Pro speciální projekty jsme schopni nabídnout i větší délky trubic.

Sklo SIMAX je díky svému chemickému složení a vlastnostem řazeno do skupiny čistých, tvrdých, borosilikátových skel 3.3 a podléhá všem mezinárodním normám a standardům ISO 3585, resp.CSN ISO 3585 a ASTM E 438 Type I, Class A. Splňuje tak veškeré požadavky, které jsou od tohoto typu skla vyžadovány.

Trubice , profilové trubice, tyče a kapiláry s obchodní ochrannou značkou SIMAX mají velmi širokou škálu použití. Výroba podléhá velmi přísné kontrole a veškeré parametry a tolerance jsou průběžně zaznamenávány a měřeny. Trubice především slouží jako polotovar pro výrobu finálních a sofistikovaných výrobků v chemickém a petrochemickém průmyslu, v laboratořích, pro osvětlení a další výrobní procesy, pro výrobu CSPreceiverů, artistické a dekorativní účely atd. Výrobky SIMAX jsou ohleduplné vůči životnímu prostředí, jsou hladké, neporézní, transparentní, katalyticky indiferentní, dostatečně homogenní a korozi odolné i při přesných operacích.
trubiceprofilové trubice trojlístekprofilové trubice šestilístekprofilové trubice šestihvězdavnitřně profilované trubicekapiláryploché kapilárytrojhranné kapilárytyčeploché tyčeprofilové tyče trojhrannéprofilové tyče čtverhrannéprofilové tyče půlkulaté
Druh
Kapitola

© Kavalierglass, a.s. 2010