Nova Cup v Sázavě

15.6. se uskuteční v Sázavě cyklistický závod seriálu NOVA CUP, jehož jsou sklárny KAVALIERGLASS, a.s. hrdým partnerem.

ŠKODA AUTO Sázava: To bude jízda!

Devatenáctý ročník sázavského závodu je tady. ŠKODA AUTO Sázava odstartuje již tuto sobotu 15. června a účastníci se mají opravdu na co těšit!

Stejně jako na předchozích akcích nabídne sázavský podnik tři trasy, nezapomenutelné sportovní zážitky, veškerý potřebný komfort a zázemí s výhledem na hlavní dominantu města, na jeden z nejstarších benediktinských klášterů v Čechách. Sázava je také proslulá sklářským řemeslem, které jej více jak sto let prezentuje pod značkou Simax doma i ve světě.

Všechny tratě vedou podél řeky Sázavy vzhůru, aby se sjezdy navracely zpět. K tomu se přidává to nejlepší z místního okolí – brody, sázavské přítoky, místní singletraily, lesní cesty a tu a tam nějaký asfalt. Novinkou v letošním ročníku bude přejezd přes řeku Sázavu.

Pro rodiny s dětmi je tradičně připravena Nova jízda o délce necelých 20 kilometrů. Tuto nenáročnou trať zvládne každý, kdo se příležitostně vypravuje na kolo. Trať střední trasy B o vzdálenosti 40 kilometrů volí sportovci, kteří si chtějí užít adrenalinové dopoledne v pestrém sázavském terénu. Ti, kteří mají dostatek sil, si mohou vychutnat nejnáročnější osmdesáti kilometrovou trasu, jež bude zajímavou výzvou nejen pro profesionály, ale i hobbíky.

Na startu se tradičně potkají i ti nejmladší, kteří v dětských závodech do dvanácti let startují zcela zdarma díky značce Chupa Chups. Nejen nejmladší se také mohou těšit na mobilní dopravní dětské hřiště od We Love Cycling.

V rámci startovního balíčku na trase A, B a Nova jízdy je kromě startu na vybrané trase a zpracování výsledků, teplé jídlo, pivo a limo z Havlíčkobrodského pivovaru Rebel a italská káva Segafredo. Po závodě je k dispozici mytí kola v zóně Kärcher

Soutěžit se bude o hodnotné ceny, mezi nimiž bude například elektronika Niceboy, produkty z místní sklárny Kavalierglass či dárkový certifikát na víkendový pobyt do Hotelu Chateau Kotěra. V tombole se objeví mobilní nízkotlaký čisticí stroj s bateriovým pohonem Kärcher OC, kávovar Segafredo, cyklonavigaci Mio a dárkový voucher na 5000 Kč k libovolnému nákupu na e-shopu ŠKODA AUTO a. s. Exkluzivitou bude také zájezd pro 2 osoby do 4* hotelu s All Inclusive na řeckém ostrově Kréta od cestovní kanceláře CK BLUE STYLE a kolo značky Head

Přijeďte si 15. června užít skvělý sportovní den a poznat to nejlepší z okolí Sázavy.