Lokalita:

Sázava

Úvazek:

hlavní pracovní poměr

Požadujeme:

•praxi 2 roky •alespoň částečnou znalost Helios Green

Náplň práce:

Hlavní činností je vedení personální agendy zaměstnanců. Vedení personální evidence a kompletace pracovněprávní a zaměstnanecké dokumentace. Součástí práce je velmi úzká spolupráce s řídícími pracovníky a častá komunikace se zaměstnanci. V případě potřeby zastupování spolupracovníků. Práce je náročná z hlediska sledování a dodržování všech zákonných předpisů a je převážně vykonávána na PC.

  • agenda nástupů, přestupů a výstupů zaměstnanců, nábor zaměstnanců
  • agenturní zaměstnávání
  • agenda zaměstnávání cizinců
  • agenda důchodů, agenda ZPS
  • hlášení volných míst úřadu práce
  • evidenci zájemců o zaměstnání
  • zpracování statistických výkazů
  • analýzy, sledování zaměstnanosti
  • zajišťování vzdělávání zaměstnnců
  • tvorba plánu

Požadujeme:

  • praxi 2 roky
  • alespoň částečnou znalost Helios Green

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a prosperující české společnosti s významným postavením na světovém trhu, tedy v mnohém ohledu perspektivní dlouhodobé zaměstnání
  • Profesionální přístup a odborné zaškolení v době adaptace
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Motivační odměny závislé na výkonu zaměstnance i odměny závislé na výsledcích celé společnosti
  • Možnosti dalšího vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravování v areálu závodu s nízkou cenou obědů
  • Další zaměstnanecké benefity vyplývající z Kolektivní smlouvy

Nástup možný ihned, pracoviště Sázava

Chcete se stát součástí našeho týmu? Napište nám pár vět o sobě a zašlete strukturovaný životopis: