O nás....

 

Jsme předním evropským výrobcem, který má již 185-ti letou tradici ve výrobě borosilikátového skla. Nabízíme velmi široký sortiment varného skla pro domácnost, průmyslového, laboratorního a technického skla, trubic a průmyslových aparatur. Naše výrobky distribuujeme pod vlastními značkami SIMAX® a KAVALIER®, nabízíme ale i řešení na míru pod značkou zákazníka. Rozmanitost a technická náročnost našeho sortimentu nás nutí stále sledovat a předcházet světové trendy, přicházet s novými technologickými postupy a řešeními.   Samozřejmostí je vynikající kvalitativní úroveň, kterou garantujeme. Máme zaveden Systém managementu kvality dle ISO 9001.

Většina naší produkce je exportována do více než 90 zemí světa.  V současné době jsme členy týmu několika mezinárodních výzkumných projektů probíhajících pod  záštitou Evropské Unie.

Jsme progresivní a ekonomicky stabilní  firma. S tavicí kapacitou přes 220 tun skloviny za den jsme největším výrobcem borosilikátového skla na světě .

Naši zákazníci u nás dlouhodobě oceňují především kreativitu, kvalitní technické zázemí, flexibilitu a perfektní servis. Díky profesionalitě našich zaměstnanců jsme schopni plnit různorodé a stále náročnější požadavky našich partnerů.

Korporátní video naleznete na

https://www.youtube.com/watch?v=c4d0lnYHWXY

 

KAVALIERGLASS, a.s. spadá do TOP 50 nejhodnotnějších rodinných firem v Česku. 

Dotace